STOLAR, 4 st, Poul Hundevad, Poul Hundevad & Co, Danmark,1960-tal.

Stolar fanerade i palisander med dynor klädda i grönt tyg. CITES-intyg med diarienummer 13995/14 medföljer.

Bruksslitage. Smärre repor och nagg. Omklädda.

Muut tiedot

Se även #630372

Lähtöhinta
7 500 SEK