KLÄDSKÅP, jugend, 1900-talets början.

Mahogny. Dörr samt underliggande låda. Oval fasettslipad spegel. Längd 77, djup 50, höjd 205 cm.

Bruksslitage, stötmärken och repor. Spegel med folieringsskador.

Lähtöhinta
2 500 SEK