BORDSLAMPA, Design Maho, Belgien 1970-tal, numrerad 108/250.

Mässing, delvis överdragen med 23 K guld. Svart stensockel. Höjd 42, höjd inkl skärm 72 cm.

Funktion ej kontrollerad. Något slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK