BARSKÅP, 1950-tal.

BARSKÅP, 1950-tal.

Teakfanerat skåp med nyligen tapetserade dörrpar. Bakomliggande inredning, bl a spegel. Dekorelement av fasces. Längd 90, bredd 46, höjd 120cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, fläckar. Slagskador. Renoverad och kompletterad. Avklippt sladd, belysning ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK