BORDSLAMPOR, 2 st, snarlika, porslin, Kina, 1900-tal.

Målad dekor av fåglar på blommande gren samt text. Höjd 57 cm inklusive lampmontering och fastlimmat träställ.

Smärre slitage, borrade för elmontering.

Lähtöhinta
3 000 SEK