SOFFA, Chesterfieldmodell, 1900-talets senare del.

Djuphäftad rygg, lös plymåer i sits. Klädsel av skinn. Längd 210 cm.

Slitage, repor och märken. Ställvis hårt slitage. Några bristningar. Någon plymå med fläck.

Lähtöhinta
4 000 SEK