SIDEBOARD, AB Tabergsmöbler, Smålands Taberg, 1900-talets andra hälft.

Teak. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan och tre lådor. Märkt. Bredd 152 cm. Djup 45 cm. Höjd 103 cm. Nyckel finns.

Repor. Torrsprickor, bland annat på benen. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK