SOFFBORD, Danmark, glas och mahogny, 1950-60-tal.

Ben i mahogny och mässing. Tjock glasskiva med slipade kanter. Höjd ca 45, bredd 59 och längd 107 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK