633787

VASER, 2 st, glas, "Tusen Fönster", Simon Gate, Orrefors, modellen formgiven 1934.

Slipad dekor. Numrerade troligen GA395L2 och G0395-221. Höjd 20- 23 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK