KANDELABRAR, ett par, tenn, 1800/1900-tal.

Dekor av bl a bladhölster och kransar. För fyra ljuspunkter vardera. Höjd ca 46 cm.

Bruksslitage. Senare bemålade.

Lähtöhinta
2 000 SEK