KÖKSPALLAR, 2 st, en märkt Verkstads AB Lindqvist, Motala, 1900-talets mitt.

Stomme av kromad metall. Två steg. Höjd ca 59-60 cm.

Slitage. Repor och märken. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK