MATTA, sannolikt semiantik anatol. Ca 284x210 cm.

Gråbrun botten med stiliserade växtliknande mönster i polykroma färger.

Slitage, ställvis hårt. Blekt. Sidorna med skador. Fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK