MINIATYRMÖBLER, 3 st, tidigt 1900-tal.

Två pigtittare var av en bemålad. Höjd 23 resp 32 cm. En byrå, betsat trä med fyra lådor. Höjd 21,5 cm.

Slitage, smärre färgavslag. Större pigtittare med senare bemålning.

Lähtöhinta
1 800 SEK