PUNCHKOPPAR, 8 st. Hovjuvelerare G A Dahlgren AB, Malmö, 1944. Vikt ca 512 g.

Förgyllda på insidan. Höjd ca 4,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK