BYRÅ, rokokostil. 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil. 1900-tal.

Fanérad. Svängd bukig form med tre lådor. Bronsbeslag. Stenskiva. Längd 88, bredd 49 och höjd 80 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK