Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.

Rak form. Kortsidor fanerade i mahogny. Fyra lådor i rotfaner. Svärtade detaljer. Grå stenskiva. Bredd 100 cm, djup 49 cm, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken, repor och fanerskador. Tredje lådan går ej att låsa. Renoverad och kompletterad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK