Barock

Barock

LJUSSTAKAR, ett par, silver, barockstil, 1900-tal, svenska importstämplar. Fylld fot tot vikt: 1728 gram

Höjd 18 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK