GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

Teak. Tredelad benställning. Skärm av trådar på lackerad metallställning. Höjd 108 cm.

Ej funktionstestad. Slitage, repor och märken. Skärm med fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK