636296

RING, silver och bergskristall, Wiwen Nilsson, stämplad 1940 (?), total vikt 4 g.

Fasettslipad bergkristall. Ring storlek ca 16/51.

Obetydlig kantnagg, smärre repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK