SIDEBOARD, Carl Malmsten, "Talavid", Waggeryds, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad. Tre lådor, nertill dörrar med bakomvarande hyllor och lådor. Brännmärkt i mittersta låda. Längd 155, djup 41, höjd 97 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken och repor. Lagad knopp på en låda. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK