KAFFESERVIS, 19 delar, "Blå blomst", Royal Copenhagen, 1900-tal.
Sju kaffekoppar med fat, fyra kaffefat medföljer (diameter 8 cm). Tolv assietter (diameter 18 cm).
Bruksslitage. Samtliga delar andrahandssortering.