LEKSAK, "Rocky Mountains Train", Technofix, omkring 1900-talets mitt.

Plast och litograferad plåt. Längd ca 55 cm. Originalkartong medföljer. Nyckel finns.

Bruksslitage. Smärre färgbortfall och anlöpningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK