ARKIVSKÅP, Möbelkompaniet Tranås, 1900-talets andra hälft

Med femtob utdragbara lådor, fyra hyllplan. Märkt Möbelkompaniet Tranås. Längd ca 107, bredd 42, höjd 145 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Bläckfläck på ena hyllplanet. Torrsprickor. Fäste till ena hyllplanet saknas. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK