SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Betsat lövträ samt teakfaner. Fem lådor samt två skjutdörrar med bakomliggande hyllor. Bredd 160, djup 43, höjd 80 cm.

Bruksslitage, repor samt fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK