Barock

Barock

HÄNGSKÅP, senbarock, 1700-tal.

Rakt med dörrpar, krönande list, inläggningar i form av stjärnor, svärtade detaljer. Längd 66, bredd 23, höjd 65 cm. Nyckel finns.

Slitage, sprickor, repor. Svår att låsa.

Lähtöhinta
3 000 SEK