Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MATTA, semiantik, Täbris, signerad, ca 198 x 143 cm.

Medaljong på öppen vit botten. Beige/rosa huvudbård med polykromt blom- och växtmönster.

Slitage, fläckar, stadkanter med slitage, franskanter med hårt slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK