Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Strålkastare, Fototon, 1900-tal.

Blåmålad metall, märkt "U202 Sveriges Radio Televisionen".
Bredd 50 cm, djup 50 cm, höjd 75 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Sveriges Television.

Lähtöhinta
5 000 SEK