LJUSSTAKAR, ett par, silver, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg, 1959.

Runda, fyllda fötter. Höjd ca 7,5 cm.

Ytslitage. Bucklor på en fot.

Lähtöhinta
1 500 SEK