SOFFBORD, Reiners Mjölby, 1900-talets mitt.

Rektangulär skiva med rotfanér, stämpelmärkt, längd 115, bredd 60, höjd 56 cm.

Bruksslitage, smärre krackelering av skivan.

Lähtöhinta
3 000 SEK