YTTERFODER för VÄGG, oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Kruka i flintgods på genombruten hållare. Längd 31 cm, höjd 30 cm.

Slitage. Lagat ytterfoder nedtill.

Lähtöhinta
1 500 SEK