Muut
639207

VAS, "Pajazzo", Hannelore Dreutler, Åhus, signerad och numrerad 120 13/20.

Signerad; STUDIO ÅHUS SWEDEN 1989 GULDGRAAL "PAJAZZO" Hanne Dreutler Arthur Zirnsack No 120 13/20, graal, höjd 24,5 cm.
Certifikat medföljer.

Botten med smärre repor, mindre fotnagg.

Lähtöhinta
5 000 SEK