PARAPLYSTÄLL, "Carlo" Made in Sweden.

Cylinderformad. Svart konstskinn. Dekor med emblem. Diameter 19 cm. Höjd 50 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK