SMYCKEN, 5 delar, silver, bla hänge.

Hänge med slipad vit sten, 1970-tal. Brosch 1900-talets mitt. Hängen 2 st bla förgyllt. Ring. Hänge med vit sten längd ca 36 mm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK