BORDSLAMPA, keramik, troligen Bergboms, 1960/70-tal.

Cylindrisk form, guldtronad yta. Höjd 41 cm.

Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK