SÄNGBORD, ett par, tidigt 1900-tal.

Ljust målade. 1 låda, dörr med bakomliggande hyllor. Bredd 49, djup 39, höjd 77 cm.

Slitage, smuts. Renoverade och kompletterade bla senare toppskiva, senare målade och senare beslag. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK