PUNCHMUGGAR, 6 st, silver, A Öijving, Gävle, 1935, vikt 120 gram.

Svagt utvikt mynning, förgyllda invändigt. Höjd 4 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK