PALL, Johansson design, Markaryd, 1960-70-tal.

Fot av mässing och stoppad dyna i lejongult tyg med turkos knapp. Höjd ca 44 cm.

Bruksslitage, stomme med repor och anlupen. Klädseln med fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK