RAKSPEGEL PÅ FOT, 1800-talets andra hälft.

Fanerat i mahogny. Rund skiva på tredelad centralfot. Skiva i vit marmor. Öppningsbar låda i sargen. Ljushållare i mässing. Höjd 136 cm. Nyckel finns.

Nyckel finns men låsfunktionen bör ses över. Slitage och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK