FÅTÖLJER ETT PAR SAMT BORD , "Dune Medium F-300", Jonas Lundby Jensen, Skandiform, 2000-tal. |

Glasfiber och underrede i ek. Bord i ek, diameter 85 cm. Höjd ca 45 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar på bordet.

Lähtöhinta
8 000 SEK