ESPRESSOKOPPAR med FAT, porslin, 7 st, 'Medaillon Meandre Marron", Versace för Rosenthal.

Polykrom delvis förgylld dekor. Kopparnas höjd 7,5 cm. Ask medföljer.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK