Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SERVIS DELAR, 7 st, porslin, "Barocco" Ikarus, Paul Wunderlick, Studio Linie, Versace för Rosenthal.

Med polykrom och förgylld dekor.
Inklusive:
Koppar med fat, 4 st. Kopparnas höjd 6 cm. En originalask medföljer.
Espressokopp med fat. Höjd 7,5 cm.
Skål, 2 st. Diameter 12 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK