STOLAR, 6 st, "Hövding", Börge Lindau, Oblado, Blå Station, Åhus, stämpelmärkta.

Björkplywood och björfanér. På rund snurrbar metallfot. Lösa nackkuddar klädda med brunt läder.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar. Nackkuddarna med fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK