BESTICKUPPSÄTTNING, 96 delar, silver, Modell Gammaldansk, danska silverstämplar Cohr. Tot vikt ca 6 kg.

Bestående av:
12 st matknivar
12 st matgafflar
12 st matskedar
12 st fiskknivar
12 st fisk gafflar
12 st dessertskedar
12 st smörgåsknivar
12 st smörgåsgafflar

Bruksslitage.

Lähtöhinta
20 000 SEK