MODELLFLYGPLAN, 1960-tal.

MODELLFLYGPLAN, 1960-tal.

Modell av Hawker Siddeley Trident, på trebent stativ. Längd 83 cm.

Skador på nosparti, Sprickor i stabilisatorn. Lackavfall från nosen. Retuscher främst på taket nära nospartiet. Klisterrester och ytsmuts.

Lähtöhinta
1 500 SEK