BYRÅ, Engström och Myrstrand, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1963.

Ek, delvis betsad. Sex lådor. Bredd 60, djup 45, höjd 117 cm.

Bruksslitage, senare betsning.

Lähtöhinta
1 500 SEK