BORD 4 st, Grythyttans stålrörsmöbler, 1960-tal.

Ben i stålrör, skiva i laminat med mönstret "Virrvarr" av Sigvard Bernadotte. Två brickmärkta. Höjd ca 74, bredd ca 60-75 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK