AMPEL, försilvrad koppar, senempire, Ryssland, 1800-talets mitt.

Dekor av bladverk. Inläggningar av emalj. Märkt. Höjd 13 cm.

Hårt slitage. Bucklor. Bristningar. Repor. Saknar upphängning. Emalj med skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK