SATSBORD, 3 delar, Heltborg Möbler, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

Teak. En del med hylla i rotting. Längd 43-56 cm, bredd 31-36 cm, höjd 49-53 cm.

Bruksslitage. Repor. Mindre skador på rotting.

Lähtöhinta
2 000 SEK