PUNCHMUGGAR, 6 ST SAMT BRICKA, silver, svenska stämplar, 1900-tal. Vikt ca 349 gram.

Punchmuggar, hamrad dekor, invändigt förgyllda, diameter 7 cm. Bricka, 1943, rektangulär, 14 x 25 cm.

Bruksslitage. Tre muggar med inskription och emblem. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK