FÅTÖLJER, ett par, Folke Olsson, Bodafors, 1900-talets fjärde kvartal.

Teak. Lösa textilklädda dynor.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar. Ett armstöd löst i skarv. Ryggdynor ej original. Textil något dåligt spänt på dynor.

Lähtöhinta
6 000 SEK